A wszystko zaczęło się...

Od dźwięku. Nie wiadomo skąd jedno siadło obok drugiego i zaczęliśmy śpiewać. Każde z nas czuło, że zaczyna się wielka przygoda i choć wiedzieliśmy co robimy to nie mieliśmy pojęcia dokąd nas ona zaprowadzi. Grześ grał na misach i piramidach co jednoznacznie kojarzyło się Adze z pitagorejskim określeniem „muzyki sfer niebieskich”, Aga grała na bębnach i piórach, co mocno kojarzyło się z dźwiękami ziemi. Z połączenia naszych muzycznych światów powstały Dźwięki Ziemi i Przestrzeni, niezwykły i tajemniczy koktajl pełen pulsujących ruchów i drgań.
Gdzie wspólnie zagraliśmy po raz pierwszy?

Pierwsza okazja abyśmy zagrali razem pojawiła się… na weselu. Szalony pomysł, zgoda, jedziemy! Wszystkim się podobało – i nam i gościom. Postanowiliśmy więc, że będziemy sprawiać sobie i innym przyjemność wspólnie grając.

Bardziej oficjalnie

Agnieszka Lamirowska

Urodziłam się w 1991 roku w Bielsku-Białej. Dzięki niesamowitym rodzicom, którzy nie wymagali ode mnie abym poszła na studia po których znajdę dobrze płatną pracę, wybrałam takie na których będę mogła spełniać marzenia. Bez zastanowienia wybrałam grafikę ze specjalizacją ilustrowania książek. Grafika warsztatowa zajmuje specjalne miejsce w moim sercu, zwłaszcza techniki metalowe. W mojej sztuce stałym motywem jest kobiecość, kobiety. Śpiewać kocham od zawsze i śpiew niejednokrotnie był dla mnie kompasem w twórczości zarówno plastycznej jak i muzycznej oraz kontakcie ze sobą.
Obecnie kończę roczny Trening rozwoju osobistego w obszarze seksualności „Sex, Peace & Love. Kobiece Kręgi” prowadzony przez Karo Akabal, dedykowany tworzeniu kobiecych kręgów w których temat seksualności będzie mógł być bezpiecznie poruszany.
Twórczość oraz eksploracja kobiecości w oparciu o empatyczną komunikację nadają kierunek mojemu życiu.

Grzegorz Korzeniec

Absolwent Politechniki Częstochowskiej na kierunku Techniki Mutimedialne i Metody Sztucznej Inteligencji. Po ukończeniu oficjalnej nauki na 6 lat wyjechał z kraju, zajął się samodoskonaleniem i podróżami.
Jako pierwsza osoba w Polsce zaczął organizować koncerty mis alchemicznych, występował na licznych festiwalach, grał na zamkach, w katedrach. Aby lepiej zrozumieć naturę dźwięku nauczył się wytwarzać misy dźwiękowe, gongi oraz instrumenty archaiczne. Prowadził wykłady wyjaśniając czym jest dźwięk oraz jak wpływa na nasze ciało i umysł. Twórca fraktalnych wizualizacji, grafik komputerowy, opracował technologię łączącą fraktalne obrazy z kolorem i światłem.
Od 2017 roku współtworzy projekt „Dźwięki Ziemi i Przestrzeni” w którym łączy swoje pasje, umiejętności i zdobytą wiedzę, aby studiować strukturę i naturę dźwięku.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij

preloader